Πρεμιέρα στα Γρεβενά. Δείτε το πρόγραμμα των 26 αγωνιστικών της Γ΄ Εθνικής

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση της Γ΄Εθνικής

Share

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση του πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής, με την Παραμυθιά να ταξιδεύει στα Γρεβενά στην πρώτη αγωνιστική στις 30 Σεπτεμβρίου όπου και αντιμετωπίσει τα Αεράτα. Ο Θεσπρωτός στην πρεμιέρα θα υποδεχτεί τον Κρόνο Αργυράδων.

Σούλι Παραμυθιάς και Θεσπρωτός θα συναντηθούν στις 4 Νοεμβρίου στην Ηγουμενίτσα (πρώτος γύρος) και στις 17 Φεβρουαρίου στην Παραμυθιά (δεύτερος γύρος)

Η τελευταία αγωνιστική θα διεξαχθεί στις 14 Απριλίου.

Δειτε το πρόγραμμα

1η αγωνιστική 30/9 ώρα 16:00
Μακεδονικός Φούφας –Τηλυκράτης Λευκάδας
Θεσπρωτός –Κρόνος Αργυράδων
Φλωριάδα Άρτας –Μ. Αλέξανδρος Καλ.
ΠΑΣ Αχέρων Καν. –Θρίαμβος Σερβιανών
Γρεβενά Αεράτα –Σούλι Παραμυθιάς
Μακεδονικός Σιάτιστας –Ναυπακτιακός Αστέρας
Α.Ε.Λευκίμμη –Ρεπό
 

2η αγωνιστική  7/10 ώρα 16:00

Α.Ε.Λευκίμμη –Μακεδονικός Φούφας
Τηλυκράτης Λευκάδας –Θεσπρωτός
Κρόνος Αργυράδων –ΠΑΣ Αχέρων Καν.
Μ. Αλέξανδρος Καλ. –Γρεβενά Αεράτα
Θρίαμβος Σερβιανών –Μακεδονικός Σιάτιστας
Σούλι Παραμυθιάς –Ναυπακτιακός Αστέρας
Ρεπό –Φλωριάδα Άρτας
 

3η αγωνιστική  14/10 ώρα 16:00

Μακεδονικός Φούφας –Θεσπρωτός
Φλωριάδα Άρτας –Α.Ε.Λευκίμμη
ΠΑΣ Αχέρων Καν. –Τηλυκράτης Λευκάδας
Μακεδονικός Σιάτιστας –Κρόνος Αργυράδων
Ναυπακτιακός Αστέρας –Μ. Αλέξανδρος Καλ.
Σούλι Παραμυθιάς –Θρίαμβος Σερβιανών
Γρεβενά Αεράτα –Ρεπό
4η αγωνιστική  21/10 ώρα 16:00
Φλωριάδα Άρτας –Μακεδονικός Φούφας
Θεσπρωτός –ΠΑΣ Αχέρων Καν.
Α.Ε.Λευκίμμη –Γρεβενά Αεράτα
Τηλυκράτης Λευκάδας –Μακεδονικός Σιάτιστας
Κρόνος Αργυράδων –Σούλι Παραμυθιάς
Μ. Αλέξανδρος Καλ. –Θρίαμβος Σερβιανών
Ρεπό –Ναυπακτιακός Αστέρας
 

5η αγωνιστική 27/10 ώρα 15:00

Μακεδονικός Φούφας –ΠΑΣ Αχέρων Καν.
Γρεβενά Αεράτα –Φλωριάδα Άρτας
Μακεδονικός Σιάτιστας –Θεσπρωτός
Ναυπακτιακός Αστέρας –Α.Ε.Λευκίμμη
Σούλι Παραμυθιάς –Τηλυκράτης Λευκάδας
Μ. Αλέξανδρος Καλ. –Κρόνος Αργυράδων
Θρίαμβος Σερβιανών –Ρεπό
 

6η αγωνιστική  4/11 ώρα 15:00

Γρεβενά Αεράτα –Μακεδονικός Φούφας
ΠΑΣ Αχέρων Καν. –Μακεδονικός Σιάτιστας
Φλωριάδα Άρτας –Ναυπακτιακός Αστέρας
Θεσπρωτός –Σούλι Παραμυθιάς
Α.Ε.Λευκίμμη –Θρίαμβος Σερβιανών
Τηλυκράτης Λευκάδας –Μ. Αλέξανδρος Καλ.
Ρεπό –Κρόνος Αργυράδων
7η αγωνιστική  11/11 ώρα 15:00
Μακεδονικός Φούφας –Μακεδονικός Σιάτιστας
Ναυπακτιακός Αστέρας –Γρεβενά Αεράτα
Σούλι Παραμυθιάς –ΠΑΣ Αχέρων Καν.
Θρίαμβος Σερβιανών –Φλωριάδα Άρτας
Μ. Αλέξανδρος Καλ. –Θεσπρωτός
Κρόνος Αργυράδων –Α.Ε.Λευκίμμη
Ρεπό –Τηλυκράτης Λευκάδας
8η αγωνιστική  18/11 ώρα 15:00
Ναυπακτιακός Αστέρας –Μακεδονικός Φούφας
Μακεδονικός Σιάτιστας –Σούλι Παραμυθιάς
Γρεβενά Αεράτα –Θρίαμβος Σερβιανών
ΠΑΣ Αχέρων Καν. –Μ. Αλέξανδρος Καλ.
Φλωριάδα Άρτας –Κρόνος Αργυράδων
Α.Ε.Λευκίμμη –Τηλυκράτης Λευκάδας
Θεσπρωτός –Ρεπό
 

9η αγωνιστική 25/11 ώρα 15:00

Μακεδονικός Φούφας –Σούλι Παραμυθιάς
Θρίαμβος Σερβιανών –Ναυπακτιακός Αστέρας
Μ. Αλέξανδρος Καλ. –Μακεδονικός Σιάτιστας
Κρόνος Αργυράδων –Γρεβενά Αεράτα
Τηλυκράτης Λευκάδας –Φλωριάδα Άρτας
Θεσπρωτός –Α.Ε.Λευκίμμη
Ρεπό –ΠΑΣ Αχέρων Καν.
 

10η αγωνιστική  2/12 ώρα 15:00

Θρίαμβος Σερβιανών –Μακεδονικός Φούφας
Σούλι Παραμυθιάς –Μ. Αλέξανδρος Καλ.
Ναυπακτιακός Αστέρας –Κρόνος Αργυράδων
Γρεβενά Αεράτα –Τηλυκράτης Λευκάδας
ΠΑΣ Αχέρων Καν. –Α.Ε.Λευκίμμη
Φλωριάδα Άρτας –Θεσπρωτός
Μακεδονικός Σιάτιστας –Ρεπό
 

11η αγωνιστική  9/12 ώρα 15:00

Μακεδονικός Φούφας –Μ. Αλέξανδρος Καλ.
Κρόνος Αργυράδων –Θρίαμβος Σερβιανών
Τηλυκράτης Λευκάδας –Ναυπακτιακός Αστέρας
Α.Ε.Λευκίμμη –Μακεδονικός Σιάτιστας
Θεσπρωτός –Γρεβενά Αεράτα
ΠΑΣ Αχέρων Καν. –Φλωριάδα Άρτας
Ρεπό –Σούλι Παραμυθιάς
 

12η αγωνιστική 16/12 ώρα 15:00

Κρόνος Αργυράδων –Μακεδονικός Φούφας
Θρίαμβος Σερβιανών –Τηλυκράτης Λευκάδας
Σούλι Παραμυθιάς –Α.Ε.Λευκίμμη
Ναυπακτιακός Αστέρας –Θεσπρωτός
Μακεδονικός Σιάτιστας –Φλωριάδα Άρτας
Γρεβενά Αεράτα –ΠΑΣ Αχέρων Καν.
Μ. Αλέξανδρος Καλ. –Ρεπό
 

13η αγωνιστική  6/1 ώρα 15:00

Τηλυκράτης Λευκάδας –Κρόνος Αργυράδων
Α.Ε.Λευκίμμη –Μ. Αλέξανδρος Καλ.
Θεσπρωτός –Θρίαμβος Σερβιανών
Φλωριάδα Άρτας –Σούλι Παραμυθιάς
ΠΑΣ Αχέρων Καν. –Ναυπακτιακός Αστέρας
Μακεδονικός Σιάτιστας –Γρεβενά Αεράτα
Μακεδονικός Φούφας –Ρεπό
Β’ ΓΥΡΟΣ
14η αγωνιστική 13/1 ώρα 15:00
Τηλυκράτης Λευκάδας –Μακεδονικός Φούφας
Κρόνος Αργυράδων –Θεσπρωτός
Μ. Αλέξανδρος Καλ. –Φλωριάδα Άρτας
Θρίαμβος Σερβιανών –ΠΑΣ Αχέρων Καν.
Σούλι Παραμυθιάς –Γρεβενά Αεράτα
Ναυπακτιακός Αστέρας –Μακεδονικός Σιάτιστας
Ρεπό –Α.Ε.Λευκίμμη
 

15η αγωνιστική  20/1 ώρα 15:00

Μακεδονικός Φούφας –Α.Ε.Λευκίμμη
Θεσπρωτός –Τηλυκράτης Λευκάδας
ΠΑΣ Αχέρων Καν. –Κρόνος Αργυράδων
Γρεβενά Αεράτα –Μ. Αλέξανδρος Καλ.
Μακεδονικός Σιάτιστας –Θρίαμβος Σερβιανών
Ναυπακτιακός Αστέρας –Σούλι Παραμυθιάς
Φλωριάδα Άρτας –Ρεπό
 

16η αγωνιστική  27/1 ώρα 15:00

Θεσπρωτός –Μακεδονικός Φούφας
Α.Ε.Λευκίμμη –Φλωριάδα Άρτας
Τηλυκράτης Λευκάδας –ΠΑΣ Αχέρων Καν.
Κρόνος Αργυράδων –Μακεδονικός Σιάτιστας
Μ. Αλέξανδρος Καλ. –Ναυπακτιακός Αστέρας
Θρίαμβος Σερβιανών –Σούλι Παραμυθιάς
Ρεπό –Γρεβενά Αεράτα
 

17η αγωνιστική  3/2 ώρα 15:00

Μακεδονικός Φούφας –Φλωριάδα Άρτας
ΠΑΣ Αχέρων Καν. –Θεσπρωτός
Γρεβενά Αεράτα –Α.Ε.Λευκίμμη
Μακεδονικός Σιάτιστας –Τηλυκράτης Λευκάδας
Σούλι Παραμυθιάς –Κρόνος Αργυράδων
Θρίαμβος Σερβιανών –Μ. Αλέξανδρος Καλ.
Ναυπακτιακός Αστέρας –Ρεπό
 

18η αγωνιστική 10/2 ώρα 15:00

ΠΑΣ Αχέρων Καν. –Μακεδονικός Φούφας
Φλωριάδα Άρτας –Γρεβενά Αεράτα
Θεσπρωτός –Μακεδονικός Σιάτιστας
Α.Ε.Λευκίμμη –Ναυπακτιακός Αστέρας
Τηλυκράτης Λευκάδας –Σούλι Παραμυθιάς
Κρόνος Αργυράδων –Μ. Αλέξανδρος Καλ.
Ρεπό –Θρίαμβος Σερβιανών
 

19η αγωνιστική  17/2 ώρα 15:00

Μακεδονικός Φούφας –Γρεβενά Αεράτα
Μακεδονικός Σιάτιστας –ΠΑΣ Αχέρων Καν.
Ναυπακτιακός Αστέρας –Φλωριάδα Άρτας
Σούλι Παραμυθιάς –Θεσπρωτός
Θρίαμβος Σερβιανών –Α.Ε.Λευκίμμη
Μ. Αλέξανδρος Καλ. –Τηλυκράτης Λευκάδας
Κρόνος Αργυράδων –Ρεπό
 

20η αγωνιστική  24/2 ώρα 15:00

Μακεδονικός Σιάτιστας –Μακεδονικός Φούφας
Γρεβενά Αεράτα –Ναυπακτιακός Αστέρας
ΠΑΣ Αχέρων Καν. –Σούλι Παραμυθιάς
Φλωριάδα Άρτας –Θρίαμβος Σερβιανών
Θεσπρωτός –Μ. Αλέξανδρος Καλ.
Α.Ε.Λευκίμμη –Κρόνος Αργυράδων
Τηλυκράτης Λευκάδας –Ρεπό
21η αγωνιστική 3/3 ώρα 15:00
Μακεδονικός Φούφας –Ναυπακτιακός Αστέρας
Σούλι Παραμυθιάς –Μακεδονικός Σιάτιστας
Θρίαμβος Σερβιανών –Γρεβενά Αεράτα
Μ. Αλέξανδρος Καλ. –ΠΑΣ Αχέρων Καν.
Κρόνος Αργυράδων –Φλωριάδα Άρτας
Τηλυκράτης Λευκάδας –Α.Ε.Λευκίμμη
Ρεπό –Θεσπρωτός
 

22η αγωνιστική 17/3 ώρα 15:00

Σούλι Παραμυθιάς –Μακεδονικός Φούφας
Ναυπακτιακός Αστέρας –Θρίαμβος Σερβιανών
Μακεδονικός Σιάτιστας –Μ. Αλέξανδρος Καλ.
Γρεβενά Αεράτα –Κρόνος Αργυράδων
Φλωριάδα Άρτας –Τηλυκράτης Λευκάδας
Α.Ε.Λευκίμμη –Θεσπρωτός
ΠΑΣ Αχέρων Καν. –Ρεπό
 

23η αγωνιστική 24/3 ώρα 15:00

Μακεδονικός Φούφας –Θρίαμβος Σερβιανών
Μ. Αλέξανδρος Καλ. –Σούλι Παραμυθιάς
Κρόνος Αργυράδων –Ναυπακτιακός Αστέρας
Τηλυκράτης Λευκάδας –Γρεβενά Αεράτα
Α.Ε.Λευκίμμη –ΠΑΣ Αχέρων Καν.
Θεσπρωτός –Φλωριάδα Άρτας
Ρεπό –Μακεδονικός Σιάτιστας
 

24η αγωνιστική 31/3 ώρα 15:00

Μ. Αλέξανδρος Καλ. –Μακεδονικός Φούφας
Θρίαμβος Σερβιανών –Κρόνος Αργυράδων
Ναυπακτιακός Αστέρας –Τηλυκράτης Λευκάδας
Μακεδονικός Σιάτιστας –Α.Ε.Λευκίμμη
Γρεβενά Αεράτα –Θεσπρωτός
Φλωριάδα Άρτας –ΠΑΣ Αχέρων Καν.
Σούλι Παραμυθιάς –Ρεπό
 

25η αγωνιστική 7/4 ώρα 16:00

Μακεδονικός Φούφας –Κρόνος Αργυράδων
Τηλυκράτης Λευκάδας –Θρίαμβος Σερβιανών
Α.Ε.Λευκίμμη –Σούλι Παραμυθιάς
Θεσπρωτός –Ναυπακτιακός Αστέρας
Φλωριάδα Άρτας –Μακεδονικός Σιάτιστας
ΠΑΣ Αχέρων Καν. –Γρεβενά Αεράτα
Ρεπό –Μ. Αλέξανδρος Καλ.
 

26η αγωνιστική  14/4 ώρα 16:00

Κρόνος Αργυράδων –Τηλυκράτης Λευκάδας
Μ. Αλέξανδρος Καλ. –Α.Ε.Λευκίμμη
Θρίαμβος Σερβιανών –Θεσπρωτός
Σούλι Παραμυθιάς –Φλωριάδα Άρτας
Ναυπακτιακός Αστέρας –ΠΑΣ Αχέρων Καν.
Γρεβενά Αεράτα –Μακεδονικός Σιάτιστας
Ρεπό –Μακεδονικός Φούφας

 

In this article

Join the Conversation