Ολα τα ψηφοδέλτια όλων των κομμάτων της Θεσπρωτίας

17 συνδυασμοί με 42 υποψήφιους συνολικά

Share

Δημοσιεύτηκε από το Πρωτοδικείο Θεσπρωτίας η απόφαση για τα ψηφοδέλτια που κατατέθηκαν για τις εκλογές της 7ης Ιουλίου. Στην απόφαση του πρωτοδικείου συμπεριλαμβάνονται 17 συνδυασμοί με 42 υποψήφιους συνολικά. Αναλυτικά όλα τα ψηφοδέλτια όλων των κομμάτων στο Νομό(με τη σειρά που αναγράφονται στην απόφαση του Πρωτοδικείου):

ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ
1. ΓΙΟΓΙΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Νικολάου
2. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Λαμπρινού
3. ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ ΟΛΓΑ του Δημητρίου
4. ΦΙΛΗ-ΠΑΣΧΑΛΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Δημητρίου

ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ
1. ΚΑΤΣΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του Σπυρίδωνος
2. ΚΟΤΖΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Σπυρίδωνος
3. ΠΡΟΒΙΔΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ – ΑΘΗΝΑ – ΕΛΕΝΗ του Νικολάου
4. ΤΣΑΚΙΡΗ ΑΣΤΥΡΟΠΗ του Αθανασίου

ΚΙΝΗΜΑ ΑΛΛΑΓΗΣ
1. ΔΑΛΛΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του Δημητρίου
2. ΜΠΟΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Γρηγορίου
3. ΠΑΣΧΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Αλέκος) του Χρήστου
4. ΣΑΜΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου

Κομμουνιστικό Κόμμα Ελλάδας (Κ.Κ.Ε.)
1. ΓΚΙΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Δημητρίου
2. ΜΠΡΕΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ του Θεοδώρου
3. ΡΕΠΑΝΗ – ΡΕΓΚΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του Αθανασίου
4. ΤΣΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ του Χρήστου

ΚΚΕ (μ-λ)
1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Θωμά
2. ΜΟΥΚΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του Βασιλείου
3. ΝΕΙΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
4. ΡΑΠΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του Λεωνίδα

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΥΣΗ – ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
1. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του Ιωάννη
2. ΜΙΧΑΗΛ ΑΣΗΜΙΝΑ του Μιχαήλ
3. ΜΠΙΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Θεοδώρου

ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΥΝΕΛΕΥΣΙΣ
1. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΝΙΝΑ) του Νικολάου
2. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Φιλίππου
3. ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΣΥΜΕΩΝ του Ιωάννη

Ε.ΠΑ.Μ. – Α.Κ.Κ.ΕΛ.
1. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Νικολάου
2. ΤΣΙΜΠΟΥΛΗ ΚΑΤΙΝΑ του Δονάτου

ΛΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ – ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ
1. ΜΙΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του Θωμά
2. ΜΠΑΓΕΩΡΓΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του Θεόφιλου

ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ
1. ΖΑΦΕΙΡΑΣ ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ του Χρήστου
2. ΤΣΙΜΠΡΙΜΑΝΗ ΣΟΦΙΑ του Στυλιανού

ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΞΑΝΑ – ΘΑΝΟΣ ΤΖΗΜΕΡΟΣ
1. ΜΙΓΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ – ΛΗΤΩ του Θωμά
2. ΠΑΝΤΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του Γεωργίου

ΜέΡΑ 25
1. ΚΑΤΣΟΥΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του Ευαγγέλου
2. ΠΑΠΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Νικολάου

ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α
1. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Χρήστου
2. ΧΕΚΙΜΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Γεωργίου

ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΩΝ ΔΙΕΘΝΙΣΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ
1. ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Νικολάου

Λαϊκή Ενότητα
1. ΜΑΡΚΑΤΣΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αριστείδη

ΠΛΕΥΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ – ΖΩΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ
1.ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Ιωάννη

Μ-Λ ΚΚΕ
1. ΧΟΒΟΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Ιωάννη

In this article

Join the Conversation