Share
Λόγω εκτέλεσης του έργου «Αποκατάσταση βατότητας της επαρχιακής οδού Γλυκής – Ποταμιά – Κυψέλη», η επαρχιακή οδός Ποταμιάς Ν. Θεσπρωτίας προς Κυψέλη Ν. Πρέβεζας, θα παραμείνει κλειστή σε μήκος 1,2 χλμ., για το χρονικό διάστημα από 16-07-2014 μέχρι 15-09-2014
Στο διάστημα αυτό η κίνηση των οχημάτων στο σημείο αυτό θα γίνεται μέσω κατάλληλα σηματοδοτημένης παρακαμπτηρίου αγροτικής οδού.
Join the Conversation