Με 3-2 νίκησε το Σούλι Παραμυθιάς τον Άρη Φιλιατών στα πλαίσια της 3ης αγωνιστικής των playoff, στην άτυπη ρεβάνς του τελικού Κυπέλου. Η ομάδα της Παραμυθιάς εκμεταλευτικε το στραβοπάτημα του πρωτοπόρου Αστέρα οπού έχασε στο Καστρί με 4-0 και μείωσε την διαφορά στους 7 βαθμούς.
Η ομάδα της Παραμυθιάς ανέβηκε στην 3η θέση με 7 βιασμούς και την επόμενη αγωνιστική αντιμετωπίζει εκτός έδρας την Δόξα Γαρδικίου στο τοπικό ντέρμπι. Η ομάδα του Γαρδικίου νίκησε τον ΠΑΣ Λαδοχωρίου με 2-0, βρίσκεται στην 5η θέση της βαθμολογίας με 5 βαθμούς.
Δείτε τα αποτελέσματα την βαθμολογία και την επόμενη αγωνιστική των playoff:
ΘΥΑΜΙΣ ΚΑΣΤΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ 4-0,
ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 3-2
ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ – ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ 2-0
1. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠ/ΜΟΥ 14
2. ΘΥΑΜΙΣ ΚΑΣΤΡΙΟΥ 12
3. ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 7
4. ΑΡΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 7
5. ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ 5
6. ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ 1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠ/ΜΟΥ – ΑΡΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ
ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ – ΘΥΑΜΙΣ ΚΑΣΤΡΙΟΥ
ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ
Join the Conversation