Share
Με παιδικές φωνές γέμισε το πρωί της Παρασκευής το Δημαρχείο Παραμυθιάς, όπου μαθητές του υπερδραστηριου 1ου Νηπιαγωγείου της πoλης, έψαλλαν τα κάλαντα του Λαζάρου στην Δήμαρχο και τους Αντιδημάρχους του Δήμου Σουλίου.
Υπενθυμίζουμε πως πριν λίγες ημέρες, οι ιδιοι μαθητές, έψαλλαν με χαρακτηριστική ευκολία τον Ακάθιστο Ύμνο στον Καθεδρικό Ιερό Ναό του Αγίου Δονάτου του Θαυματουργού, κατα την διάρκεια των τελευταίων χαιρετισμών
Join the Conversation