Share
Σύμφωνα με ενημέρωση απο την Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης και του Κέντρου Συμβουλευτικής και Προσανατολισμού (ΚΕΣΥΠ), αύριο Τρίτη 12 Μαΐου 2015 και ώρα 10:00΄π.μ., η Υπεύθυνη του ΚΕΣΥΠ Ηγουμενίτσας, κ. Ζήση Σταυρούλα, θα βρίσκεται στο Γενικό Λύκειο Παραμυθιάς, για ενημέρωση και βοήθεια των υποψηφίων, σχετικά με την υποβολή της Αίτησης – Δήλωσης των Στρατιωτικών Σχολών.
Join the Conversation