Share
Η Α.Σ. Θεσπρωτία Ιόνια Πύλη διοργανώνει ημερίδα με θέμα: «Σύγχρονες Τακτικές Μάρκετινγκ Τουριστικών επιχειρήσεων».
Η Ημερίδα θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 20 Μαΐου 2015 και ώρα 19:00 στην αίθουσα του Συνεδριακού Κέντρου – Εκθετήριο Τοπικών Προϊόντων του Επιμελητηρίου Θεσπρωτίας.
Εισηγητης θα είναι ο κος Βασίλειος Παππάς, Σύμβουλος Επιχειρήσεων & Μάρκετινγκ, Υπεύθυνος Δράσης Mentoring Αναπτυξιακής Σύμπραξης «ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ – ΙΟΝΙΑ ΠΥΛΗ»
Join the Conversation