Share
ΤΟ ΠΥΣΔΕ Θεσπρωτίας με την υπ αριθ’ 15/22-06-2014 πράξη του, γνωστοποιεί τα παρακάτω οργανικά κενά και καλούνται οι εκπαιδευτικοί από μετάθεση, βελτίωση θέσης, οριστική τοποθέτηση και επανερχόμενοι από το εξωτερικό να υποβάλουν αίτηση δήλωσης οργανικής τοποθέτησης προς το ΠΥΣΔΕ Θεσπρωτίας εντός 5 ημερών έως Παρασκευή 26-06-2015 και ώρα 12:00 .
Μπορούν να δηλωθούν περισσότερες προτιμήσεις από τα οργανικά κενά που υπάρχουν διότι μπορεί να προκύψουν οργανικά κενά κατά τη διαδικασία των τοποθετήσεων. Οι δηλώσεις προτίμησης μπορούν να σταλούν και με fax στο 2665023777.
Join the Conversation