Share
Με ικανοποιητικούς ρυθμούς και χωρίς τις χτεσινές ουρές στα γκισέ των τραπεζών, εξελίσσεται η αποπληρωμή των συνταξιούχων της Παραμυθιάς στην Εθνική τράπεζα και στην Τράπεζα Πειραιώς.
Μέχρι στιγμής από τις τράπεζες της Παραμυθιάς έχουν περάσει περισσότεροι από 1500 συνταξιούχοι, ενώ όσο περνούν οι ώρες ο ρυθμός των επισκέψεων μειώνεται αισθητά.
Υπενθυμίζουμε πως οι τράπεζες θα είναι ανοιχτές και αύριο για τους συνταξιούχους.
Join the Conversation