Share
Αύριο Τριτη στο κοινωνικό παντοπωλείου του Δημου Σουλίου στο ΚΕΓΕ Παραμυθιας, θα πραγματοποιηθεί η δωρεάν διανομή ροδάκινων στους δικαιούχους της κάρτας κοινωνικής αλληλεγγύης (κάρτα σίτισης ανθρωπιστικής κρίσης), στα πλαίσια της δράσης δωρεάν διανομής είκοσι ένα (21) τόνων φρούτων –ροδάκινων, της Περιφέρειας Ηπείρου και της Π.Ε Θεσπρωτίας
Οι κάτοχοι της κάρτας κοινωνικής αλληλεγγύης θα πρέπει να προσκομίσουν την αστυνομική τους ταυτότητα, την κάρτα κοινωνικής αλληλεγγύης (για τους κατόχους κάρτας) και ένα πιστοποιητικό οικογενειακής κατάστασης.
Join the Conversation