Share
Στην Παραμυθιά θα βρεθεί το Σάββατο 31.10 ο υποψήφιος για την προεδρεία της Νέας Δημοκρατίας Απόστολος Τζιτζικώστας, στα πλαίσια προεκλογικής περιοδείας στη Θεσπρωτία
Ο Απόστολος Τζιτζικώστας θα βρεθεί στην αγορά της πόλης όπου θα συζητήσει με κάτοικους και επισκέπτες, ενώ στην συνέχεια έχει προγραμματιστεί επίσκεψη στους Φιλιάτες, όπου θα έχει συνάντηση με τον Δήμαρχο Σπύρο Παππά.
Το πρόγραμμα της επίσκεψης στη Θεσπρωτία θα ολοκληρωθεί στην Ηγουμενιτσα με επίσκεψη στην ΝΟΔΕ Θεσπρωτίας καθώς και με ανοιχτή ομιλία στο πολιτιστικό κέντρο Πάνθεον.
Join the Conversation