Share
Η Κομματική Οργάνωση Παραμυθιάς του ΚΚΕ καλεί όλους τους πολίτες του δήμου μας στην εκδήλωση που θα πραγματοποιηθεί την ΚΥΡΙΑΚΗ 1η ΝΟΕΜΒΡΗ και ΩΡΑ 7:30 το απόγευμα στο εργατικό κέντρο Ηγουμενιτσας με θέμα:
«Οι θέσεις του ΚΚΕ για τα προβλήματα και την προοπτική στην αγροτική οικονομία και τον κλάδο τροφίμων»
Tην εκδήλωση διοργανώνει η ΤΟΜΕΑΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ- ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ Θα μιλήσει η Διαμάντω Μανωλάκου, μέλος του Τμήματος Αγροτικής Οικονομίας, της ΚΕ του ΚΚΕ και βουλευτής
Join the Conversation