Share
Ο Δήμος Σουλίου σε συνεργασία με το ΚΕΚ ΟΑΕΔ Ιωαννίνων υλοποίει πρόγραμμα κατάρτισης 25 ατόμων διάρκειας 260 ωρών με τίτλο: «Χρήση Τεχνολογιών Πληροφορικής για την Ανάπτυξη της επιχειρηματικότητας στην παραγωγή και πώληση αρωματικών/ φαρμακευτικών φυτών».
Οι καταρτιζόμενοι δεν λαμβάνουν εκπαιδευτικό επίδομα παρά μόνο πιστοποίηση μετά το τέλος του προγράμματος.
Επειδή απαραίτητη προϋπόθεση για την υλοποίηση του προγράμματος είναι η ύπαρξη συμμετεχόντων, παρακαλούνται όλοι οι ενδιαφερόμενοι να προσέλθουν στα γραφεία του Δήμου Σουλίου προκειμένου να συμπληρώσουν την αίτηση συμμετοχής στο πρόγραμμα.
Υπεύθυνος Προγράμματος: Ντρίτσος Γεώργιος, Τηλ: 2666360111, Email:[email protected]
Join the Conversation