Share
Σύμφωνα με ενημέρωση από την διεύθυνση αγροτικής οικονομίας και κτηνιατρικής της Π.Ε Θεσπρωτίας, όσοι είναι δικαιούχοι αποζημίωσης ηρτημένης εσοδείας από την πεδιάδα της Παραμυθιάς, θα πρέπει μέχρι και την Παρασκευή 27 Νοεμβρίου, να προσέλθουν στα γραφεία της διεύθυνσης αγροτικής οικονομίας και κτηνιατρικής και να υποβάλουν φωτοτυπία αστυνομικής ταυτότητας καθώς και φωτοτυπία της πρώτης σελίδας του τραπεζικού βιβλιαρίου, όπου το όνομα τους θα φαίνεται ως πρώτος δικαιούχος.
Join the Conversation