Share
Ολοκληρώθηκαν στην Παραμυθιά οι εκδηλώσεις της Π.Ε Θεσπρωτίας με αφορμή την Παγκόσμια Ημέρα Εθελοντισμού σε συνεργασία με τον Εμπορικό Σύλλογο Παραμυθιάς, τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων του 1ου Δημοτικού Σχολείου Παραμυθιάς και τον ΦΟΠ.
Στον πεζόδρομο δεκάδες μαθητές των δημοτικών σχολείων της περιοχής ζωγράφισαν σε λινάτσες και χαρτί πως φαντάζονται τον εθελοντισμό και έπαιξαν ζωηρά παιχνίδια.
H Π.Ε. Θεσπρωτίας, ευχαριστεί όλους τους εθελοντές που βοήθησαν στην επιτυχία της εκδήλωσης και κυρίως τον Βασίλη Μητισώνη που με πολύ μεράκι ζωγράφισε για τα παιδιά μας!
Αντιγόνη Φίλη
Περιφερειακή Σύμβουλος
Περιφέρειας Ηπείρου
Join the Conversation