Share
Επίσκεψη στο Δημαρχιακό Μέγαρο του Δήμου Σουλίου πραγματοποιήθηκε σήμερα από το Δημοτικό Σχολείο Νεράιδας στα πλαίσια ενημέρωσης για τη λειτουργία των υπηρεσιών του Δήμου και του θεσμού της Αυτοδιοίκησης.
Η Δήμαρχος υποδέχτηκε τους μικρούς μαθητές που συνοδεύονταν από τους δασκάλους τους, στο γραφείο της και τους ενημέρωσε για τη λειτουργία του Δήμου και τις αρμοδιότητες όλων των υπηρεσιών.
Οι μαθητές αφού ευχαρίστησαν τη Δήμαρχο για τον ελαιοχρωματισμό των αιθουσών του σχολείο τους και την τοποθέτηση θερμαντικών σωμάτων σε δύο αίθουσες, διατύπωσαν τα νέα τους αιτήματα, της προσέφεραν δώρα και της ευχήθηκαν για τη νέα χρονιά.
ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΛΙΟΥ
Join the Conversation