Share
Την Πρωτοχρονιάτικη πίτα του, έκοψε το βράδυ του Σαββάτου, ο εκπολιτιστικός σύλλογος Παγκρατίου Παραμυθιάς.
Στην εκδήλωση που περίσσευε το κέφι και στην οποια μεταξύ άλλων χόρεψε και το παιδικό χορευτικό του συλλόγου, χαιρετισμό απεύθυνε η περιφερειακή σύμβουλος Αντιγόνη Φίλη, η πρόεδρος της ΤΚ Παγκρατίου Αναστασία Νικολάου και η πρόεδρος του Συλλόγου Παρασκευή Ρέτση.
Δείτε στο βίντεο που ακολουθεί, τι συνέβη το βράδυ του Σαββάτου στο Παγκράτι Παραμυθιάς:
![](https://paramythia-online.gr/wp-content/uploads/2016/01/banner_kath_giorgos_raptis_a.jpg)
Join the Conversation