Share
Σύμφωνα με καταγγελία στο Αστυνομικό Τμήμα Παραμυθιάς, ημεδαπή οδηγός κάτοικος Παραμυθιάς, που κινούταν στην επαρχιακή οδό Παραμυθιάς Ελευθεροχωρίου με κατεύθυνση προς Ιωάννινα, λίγο πριν από την είσοδο της Εγνατίας οδού, σταμάτησε σε οτοστόπ τριών ατόμων (ζευγαριού με μικρό παιδί), το πρωί της Τρίτης, με αποτέλεσμα να της κλέψουν με την μέθοδο της απασχόλησης, άγνωστο προς το παρόν χρηματικό ποσό.
Για την υπόθεση διενεργείται σχετική έρευνα από το Αστυνομικο Τμήμα Παραμυθιάς.
Join the Conversation