Share
Για γερά νέυρα ήταν ο σημερινός προημιτελικος του κυπέλλου με το Σούλι Παραμυθιάς να νικά στην παράταση 1-2 την Νέα Σελέυκεια και να παίρνει το εισητηριο για τους 4.
Εκει θα συναντησει τον Αστέρα Παραποτάμου που νικησε την Θύελα Γκρίκας Ψάκας 1-6, τον ΠΑΣ Λαδοχωρίου που νικησε τον Αρη Πέρδικας 1-2 και τον Θυαμι Καστρίου που ειχε αποκλείσει στην παραταση τον Θεσπρωτό με 4-2
ΘΥΕΛ.ΓΚΡΙΚΑΣ-ΨΑΚΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠ/ΜΟΥ 1-6
ΑΡΗΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ-ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ 1-2
ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ-ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 1-2 (παρ)
ΘΥΑΜΙΣ ΚΑΣΤΡΙΟΥ-ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ 4-2 (παρ) 16/12/2015
Θύαμις Καστρίου-Αστέρας Παραποτάμου
ΠΑΣ Λαδοχωρίου-Σούλι Παραμυθιάς
Το πρόγραμμα των αγώνων και οι ημερομηνίες διεξαγωγής θα ανακοινωθούν από την ΕΠΣ.
Join the Conversation