Share
Με το ένα πόδι στον τελικό του κυπέλλου, βρίσκεται το Σούλι Παραμυθιάς, μετά την άνετη επικράτηση στον χτεσινό πρώτο αγώνα των ημιτελικών με αντίπαλο τον ΠΑΣ Λαδοχωρίου (3-0).
Η ομάδα της Παραμυθιάς που σημειωτέων, έχει κατακτήσει τους 2 τελευταίους τίτλους του θεσμού, θα βρεθεί αντιμέτωπος με έναν εκ των Θύαμι Καστρίου και Αστέρας Παραποτάμου (0-1 στον χτεσινό πρώτο ημιτελικό)
Σούλι Παραμυθιάς (Ντούμας):Βενέτης, Τσάγκας, Σουλάι, Τσολάκος, Μπέλλος, Μπίζιος, Λαδιάς, Νάτσης, Ρίζος, Γιανακός, Τσόλης. Αλλαγές Αντωνόπουλος, Χατζαλής.Λαδοχώρι (Κάλλος): Καλλές, Νικολαου Τ., Έξαρχος (35′ Μακρίδης), Ζώης (46′ Νικολαου Αλ.), Μπαλαφας, Ντιτορας, Γιαννοπουλος,Τσούπης, Χρυσικοπουλος(80′ Νικολάου Αγγ.), Λώλας, Παπαγιάννης.
Η ημερομηνία διεξαγωγής των επαναληπτικών αγώνων θα ορισθεί προσεχώς από την ΕΠΣ Θεσπρωτίας
Join the Conversation