Share
Σε θέση ΑΜΕΑ πάρκαρε ο κοινοβουλευτικός βουλευτής Θεσπρωτίας Μάριος Κάτσης, όταν σήμερα το πρωί, επισκέφτηκε την Παραμυθιά.
Πιο συγκεκριμένα, ο Μάριος Κάτσης, βρέθηκε το πρωί της Δευτέρας στο πάρκινγκ του πρώην σχολείου Βούλγαρη στην Παραμυθιά με αυτοκίνητο το οποίο δεν είναι στο ονομά του, αλλα σύμφωνα με πληροφορίες της paramythia-online.gr, το συγκεκριμένο όχημα, ανήκει σε στενό συγγενικό του προσωπο.
Οπως μαρτυρά και ο φωτογρφραφικός φακός αναγνώστη της σελίδας μας, ο Μάριος Κάτσης πάρκαρε στην θέση αναπήρων, στην οποια θα πρεπει να σημειωθει πως υπάρχει η σχετική ένδειξη στο οδοστρωμα χωρις την γνωστή πινακίδα ΑΜΕΑ
Join the Conversation