Ολοκληρώθηκε σήμερα η κανονική διάρκεια του πρωταθλήματος και προέκυψε η τελική εξάδα που θα συνεχίσει στα μπαράζ κατάταξης.
Στην εξάδα και η Δόξα Γαρδικίου και το Σούλι Παραμυθιάς που θα συνεχίσουν με 2 και 1 βαθμό αντίστοιχα, αφού επικράτησαν του Καστρίου και του Σπάρτακου με 1-2 και 4-2 αντίστοιχα.
Θα ακολουθήσουν διπλοί αγώνες 1ου και 2ου γύρου με κανονική βαθμολογία όπως προβλέπεται στον ΚΑΠ για τις 6 ομάδες μετά απο κλήρωση. Η πρώτη ομάδα του οριστικού βαθμολογικού πίνακα κατακτά το πρωτάθλημα και το δικαίωμα συμμετοχής στους αγώνες κατάταξης για την άνοδο στην Γ΄ Εθνική Κατηγορία.
Ετσι συνεχίζουν στους αγώνες κατάταξης για το πρωτάθλημα, οι:
1. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠ/ΜΟΥ 5
2. ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ 2
3. ΘΥΑΜΙΣ ΚΑΣΤΡΙΟΥ 1
4. ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 1
5. ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ 1
6. ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ 1
Join the Conversation