Share
Την ήττα με 4-5 στα πέναλτι (0-0 η κανονική διάρκεια και η παράταση), γνώρισε το απόγευμα της Τετάρτης το Σούλι Παραμυθιας από την ΑΕ Ποντίων στα Γρέβενα για το Κύπελλο ερασιτεχνών της ΕΠΟ και έτσι αποκλείστηκε από την συνέχεια του θεσμού
Τα αποτελέσματα του 3ου ομίλου:
ΑΠΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΡΓΥΡΑΔΩΝ – ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 1-0 (παρ)
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΕΠ – ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 0-0 (5-4 ΠΕΝ.)
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ – ΑΟ ΑΝΑΤΟΛΗΣ 0-1
Join the Conversation