Share
Συγκροτήθηκε το Περιφερειακό Συντονιστικό της Δημοκρατικής Συμπαράταξης για την Ήπειρο, με στελέχη που προέρχονται από το ΠΑΣΟΚ, τη Δημοκρατική Αριστερά και τις Κινήσεις Πολιτών για τη Σοσιαλδημοκρατία.
Η Δημοκρατική Συμπαράταξη προετοιμάζεται για την πρώτη της Πανελλαδική Προγραμματική Συνδιάσκεψη, η οποία θα πραγματοποιηθεί στις 14 και 15 Μαΐου και ήδη βρίσκεται στην τελική φάση διαμόρφωσης των εισηγήσεων.
Το Περιφερειακό Συντονιστικό της Δημοκρατικής Συμπαράταξης στην Ήπειρο, απαρτίζουν οι:
Δολιώτης Χάρης
Ελπιδοφόρος Πανούσης
Ζάχος Γιώργος
Κιτσούλης Παναγιώτης
Κωλέτσης Ανδρέας
Λαμπρακούλης Νίκος
Λιούρης Χάρης
Μπόβολος Κώστας
Νάτσιος Μάκης
Οικονόμου Ανδρέας
Πανταζής Σπύρος
Παπανικολάου Φίλιππος
Ρομπόκης Βαγγέλης
Συγγούνα Χριστίνα
Σιντόρης Γιώργος
Τέλλης Κώστας
![](https://paramythia-online.gr/wp-content/uploads/2015/04/banner_melidron_a.jpg)
Join the Conversation