Share
Στην ίδρυση συλλόγου τουριστικών καταλυμάτων και επιχειρήσεων μορφών εναλλακτικού τουρισμού προχώρησαν οι επιχειρηματίες του τουρισμού που δραστηριοποιούνται σε Παραμυθιά και Αχέροντα.
Ο νέος σύλλογος εντάσσεται στην ομοσπονδία τουριστικών καταλυμάτων και επιχειρήσεων μορφών εναλλακτικού τουρισμού Ηπείρου “ Ο ΞΕΝΙΟΣ ΖΕΥΣ” και η ιδρυτική συνέλευση πραγματοποιήθηκε στην Παραμυθιά με θέματα την έγκριση του καταστατικού και τον ορισμό προσωρινής διοικούσας επιτροπής.
To προσωρινό ΔΣ απο τους:Πρόεδρος – Φούρκας Απόστολος
Αντιπρόεδρος – Λώλος Βασίλειος
Γραμματέας – Τζούνας Μιχαήλ
Ταμίας – Φωτίου Ηλίας
Μέλος – Τσουγκάρης Μιχαήλ
![](https://www.paramythia-online.gr/images/stories/banner_hotel_eirini_or.jpg)
Join the Conversation