Share
Ο Αναπληρωτής Υπουργός Εθνικής Άμυνας, Δημήτριος Βίτσας, θα είναι ο εκπρόσωπος της κυβέρνησης στις φετινές εορτές του Σουλίου και πιο συγκεκριμένα την τρίτη ημέρα στο Σούλι.
Θυμηθείτε το πρόγραμμα των τριήμερων εκδηλώσεων από εδώ
Ο Αναπληρωτής Υπουργός Εθνικής Άμυνας, Δημήτριος Βίτσας, θα είναι ο εκπρόσωπος της κυβέρνησης στις φετινές εορτές του Σουλίου και πιο συγκεκριμένα την τρίτη ημέρα στο Σούλι.
Θυμηθείτε το πρόγραμμα των τριήμερων εκδηλώσεων από εδώ
Join the Conversation