Share
Ενημερώνουμε τους μαθητές και τους αποφοίτους του ΓΕΛ Παραμυθιάς, οι οποίοι συμμετείχαν στις Πανελλαδικές Εξετάσεις 2016 με το νέο σύστημα, ότι άνοιξε η ηλεκτρονική εφαρμογή για την υποβολή Αιτήσεων – Υπεύθυνων Δηλώσεων για τις Σχολές της Πυροσβεστικής Ακαδημίας, εδω.
Για βοήθεια και υποστήριξη των υποψηφίων και των γονέων τους στη παραπάνω διαδικασία, η υπεύθυνη του ΚΕΣΥΠ Ηγουμενίτσας, κ. Ζήση Σταυρούλα θα βρίσκεται στο Λύκειο Παραμυθιάς, τη Πέμπτη 2 Ιουνίου 2016 και από ώρα 08:00΄ π.μ. – 14:00΄μ.μ.
Για περισσότερες πληροφορίες και επίλυση αποριών σχετικά με το θέμα, παρακαλώ επικοινωνείτε στα τηλέφωνα: Τηλ.: 2665024843 και κιν. 6945905103
Join the Conversation