Share
Στην Παραμυθιά θα βρεθεί το Σάββατο 25 Ιουνίου ο Υφυπουργός Εργασίας Αναστάσιος Πετρόπουλος, καλεσμένος από την τοπική οργάνωση Παραμυθιάς του ΣΥΡΙΖΑ.
Ο Υφυπουργός Εργασίας θα επισκεφτεί την αγορά της πόλης όπου θα μιλήσει με καταστηματάρχες και επισκέπτες ενώ στις 11:00 έχει προγραμματιστεί ομιλία και διάλογος στο Θέατρο Καρκαμίσι για τις τρέχουσες πολιτικές και οικονομικές εξελίξεις, κυρίως για τα θέματα Κοινωνικών Ασφαλίσεων τα οποια ανήκουν και στην αρμοδιότητά του.
Join the Conversation