Share
· Βήματα συμπλήρωσης του Μηχανογραφικού,
· περιεχόμενο και προοπτικές των σχολών, καθώς και
· απαντήσεις σε προβληματισμούς και απορίες μαθητών και γονέων.
Εάν κάποιος από τους μαθητές, τους αποφοίτους ή τους γονείς τους, επιθυμεί μια κατ΄ ιδίαν συνάντηση, για περισσότερες πληροφορίες πάνω στα παραπάνω θέματα, ας επικοινωνήσει μαζί μου, στο τηλέφωνο του γραφείου, 2665024843 και στο κιν. 6945905103, για να κλείσουμε την συνάντηση αυτή.
Σταυρούλα Ζήση
Εκπαιδευτικός/Σύμβουλος ΣΕΠ
Join the Conversation