Share
Σύμφωνα με ενημέρωση απο την δημοτική αρχή, από αυριο Παρασκευή 8 Ιουλίου θα πραγματοποιηθούν εργασίες για το Αποχετευτικό από την αρχή της Κ. Καραμανλή και θα συνεχίσει στον ανω περιφερειακό δρόμο.
Ταυτόχρονα θα λειτουργεί Parking στην πίσω αυλή του παιδικού σταθμού.
Η δημοτική αρχή παρακαλεί τους δημότες και τους διερχόμενους οδηγούς για την προσοχή τους, ενω ζητα συγνώμη για την ταλαιπωρία και ευχαριστεί για την κατανόησή τους.
Join the Conversation