Share
Τον Παναγιώτη Χατζηπέτρου στον πάγκο τους, θα έχουν για την νέα αγωνιστική σεζόν οι Αμαζόνες. Η γυναίκεια ομάδα ποδοσφαίρου της Παραμυθιάς ανακοίνωσε σήμερα την συνεργασία της με τον πολύπειρο προπονητή καθώς και με την βοηθό προπονητή Δήμητρα Ρόλλου.
Ο Παναγιώτης Χατζηπέτρου είναι προπονητής UEFA B’ και έχει υπάρξει προπονητής σε πληθώρα ομάδων μεταξύ των οποίων ο Θεσπρωτός, ενώ η Ρόλλου Δήμητρα σαν ποδοσφαιρίστρια έχει αγωνιστεί στην Α’ Εθνική με τον Φιλυριακό Φλώρινας.
Στην σχετική ανακοίνωση, το ΔΣ των Αμαζόνων καλωσορίζει τα νέα αποκτήματα της ομάδας και τους εύχεται καλή συνέχεια στο δύσκολο έργο τους.
Join the Conversation