Share
Το ΔΣ του ΑΠΣ Σούλι Παραμυθιάς, με αφορμή τον τελικό του super cup Θεσπρωτίας, αισθάνεται την ανάγκη να εκφράσει δημόσια την ικανοποίηση του και τις ευχαριστίες του, προς τους ποδοσφαιριστές των ομάδων της Παραμυθιάς και του Γαρδικίου για το ήθος που επέδειξαν, με αποτέλεσμα, ουσιαστικός νικητής ναι είναι το τοπικό ποδόσφαιρο.
Επίσης θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε θερμά τους φιλάθλους και των δύο ομάδων που κατέκλεισαν το γήπεδο 49 Προκρίτων και θεωρούμε πως έμειναν δικαιωμένοι από τον αγώνα.
Ευχόμαστε στο φιλικό σωματείο της δόξας Γαρδικίου, καλή επιτυχία στους στόχους του.
Για το ΔΣ
Ο προεδρος
Θωμάς Οικονόμου
Join the Conversation