Share
Ο Πολιτιστικός Σύλλογος Γλυκής – Ποταμιάς σε συνεργασία με το ΚΕΔΜΟΠ και τον σύλλογο αιμοδοτών Άρτας σας προσκαλεί στην Ημερίδα που διοργανώνει την Κυριακή 7 Μαίου 2017, στις 7:00 μ.μ στο Κέντρο Αχέροντας στη Γλυκή με θέμα:
“ΔΩΡΕΑ ΜΥΕΛΟΥ ΤΩΝ ΟΣΤΩΝ- ΝΕΑ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ”
Στην ημερίδα, θα πραγματοποιηθεί μια σύντομη ενημέρωση για την νέα διαδικασία δειγματοληψίας, η οποία γίνεται ΜΟΝΟ με το σάλιο καθώς και για τη νέα διαδικασία δωρεάς μυελού των οστών!
Επίσης θα υπάρχει η δυνατότητα όποιος επιθυμεί να δώσει δέιγμα να το κάνει την ημέρα της εκδήλωσης.
Η παρουσία όλων είναι αναγκαία και πρέπει να καταλάβουμε οτι είναι εύκολο να σώσουμε ζωές αρκεί να ενημερωνόμαστε!!!
Join the Conversation