KAE Παραμυθιά: Κάλεσμα στους φιλάθλους για τον πρώτο εντος έδρας αγώνα με αντίπαλο την Κόνιτσα
Η ομάδα μπάσκετ ΚΑΕ Παραμυθιάς προσκαλεί τους φιλάθλους στο πρώτο εντός έδρας αγώνα της χρονιάς θέλοντας να συνεχίσει με μια ακόμα νίκη στην διοργάνωση.
Share
Η ομάδα μπάσκετ ΚΑΕ Παραμυθιάς προσκαλεί τους φιλάθλους στο πρώτο εντός έδρας αγώνα της χρονιάς θέλοντας να συνεχίσει με μια ακόμα νίκη στην διοργάνωση.
Join the Conversation