Share
Tο Τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων του ΤΕΙ Ηπείρου διοργανώσε ημερίδα μ με θέμα: «Εξωστρέφεια και Επιχειρείν», στην προώθηση προϊόντων σε αγορές του εξωτερικού, στην καινοτομία, στις στρατηγικές συμμαχίες, στη μεταφορά προϊόντων και στη διείσδυση σε αγορές του εξωτερικού .
Τις πρακτικές του ανάπτυξαν εκπροσωποι φορέων, οργανισμών και επιχειρήσεων της ευρύτερης περιοχής όπως ο Δήμος Ηγουμενίτσας, το Επιμελητήριο Θεσπρωτίας, ο Οργανισμός Λιμένος Ηγουμενίτσας, η ΔΩΔΩΝΗ Α.Ε., η Ζυθοποιία Ηπείρου Ε.Π.Ε., Κερκυραϊκή Ζυθοποιία, Πτηνοτροφική Ιωαννίνων Α.Ε. η Agroparago κ.α.
Δείτε ολόκληρη την ημερίδα στο βίντεο που ακολουθεί απο την κάμερα του Βαγγέλη Χαλμαζτή:
![](https://www.paramythia-online.gr/images/stories/banner-epimelitirio-7-17-kat.jpg)
Join the Conversation