Share
Στην τελευταία του κατοικία θα οδηγηθεί σήμερα το απόγευμα στις 19:00, στο κοιμητήριο του Ι.Ν Αγίων Θεοδώρων στην Κρυσταλλοπηγή Παραμυθιάς, ο 46χρονος άτυχος αστυνομικός που έχασε την ζωή του το πρωί της Κυριακής, όταν ανασύρθηκε χωρίς τις αισθήσεις του στο Δρέπανο.
Ο 46χρονος που υπηρετούσε στο τμήμα αλλοδαπών, μεταφέρθηκε στο τμήμα επειγόντων περιστατικών όπου και διαπιστώθηκε ο θάνατος του, ενώ ακολούθησε και η προβλεπόμενη νεκροψία – νεκροτομή από την Ιατροδικαστική Υπηρεσία.
Ο θάνατος του, βύθισε στην θλίψη τους οικείους καθώς και τους συνάδελφους του, καθώς ήταν ιδιαίτερα αγαπητός.
Join the Conversation