Share
Κλειστό θα παραμείνει από σήμερα, το τμήμα της Κ. Καραμανλή, απο την πλατεία Βούλγαρη μεχρι τα παλαιά ΚΤΕΛ λόγω εργασιών των συνδέσεων του αποχετευτικού δικτύου της Παραμυθιάς.
Η κυκλοφορίας των οχημάτων για την είσοδο στο ιστορικό κέντρο θα γίνεται απο τον περιφερειακο Αγίου Δονατου μεσω της οδού Σαμουήλ, ενω για την εξοδο θα εκτρέπεται απο την Λαϊκή Αγορα με σχετική σήμανση μέσω της οδού Σαμουήλ.
Ο δρόμος θα δοθεί στην κυκλοφορία μετά το πέρας των εργασιών (εκτιμώμενος χρόνος: 3 ημέρες).
Υπενθυμίζουμε πως για τον ίδιο λόγο κλειστή ειναι απο σήμερα και η οδός 49 Προκρίτων.
Join the Conversation