Share
Ένα πορτοφόλι με σεβαστό χρηματικό ποσό και πολύ σημαντικά έγγραφα, βρήκε ένας υπάλληλος εταιρείας ταχυμεταφορών (Γενική Ταχυδρομική) στην αρχή του πεζοδρόμου της Παραμυθιάς, στην Εθνική Τραπεζα.
Ο υπάλληλος εντόπισε τον κάτοχο του πορτοφολιού (συνταξιούχο αστυνομικό) από τα έγγραφα που περιείχε και του το παρέδωσε.
Ο κάτοχος του πορτοφολιού, ευχαριστεί δημόσια τον υπάλληλο της εταιρείας ταχυμεταφορών για την κίνηση του και εύχεται να γίνει παράδειγμα προς μίμηση.
Join the Conversation