Share
Με προβολή της Ελληνικής Σημαίας στο κτήριο του δημαρχείου Σουλίου στην Παραμυθιά, τιμά η δημοτική αρχή την επετειο των 200 ετών απο την Ελληνική Επανάσταση
Φωτογραφίες και drone Λάμπρος Παππάς
Με προβολή της Ελληνικής Σημαίας στο κτήριο του δημαρχείου Σουλίου στην Παραμυθιά, τιμά η δημοτική αρχή την επετειο των 200 ετών απο την Ελληνική Επανάσταση
Φωτογραφίες και drone Λάμπρος Παππάς
Join the Conversation