Share
Ανακλήθηκε το μεσημερι της Δευτερας, η αποφαση για κλείσιμο 2 τμημάτων του ΓΕΛ Παραμυθιάς, μετα και το αρνητικό μοριακό τεστ, μαθητή της Γ τάξης του γενικού λυκείου Παραμυθιάς.
Είχε προηγηθεί θετικό δείγμα από self test και rapid test, με αποτελέσματά την αναστολή λειτουργείας 2 τμημάτων του γενικού λυκείου Παραμυθιάς, ύστερα από σχετική απόφαση του διευθυντή της δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης Θεσπρωτίας.
Έτσι απο αύριο Τρίτη, σε λειτουργία θα βρίσκονται ολα ανεξαιρέτως τα τμήματα του ΓΕΛ Παραμυθιάς.
Join the Conversation