Share
Υψηλά ποσοστά θετικότητας καταγράφονται στην Θεσπρωτία βάση των στοιχείων για την εβδομάδα από 2 μέχρι 8 Αυγούστου που δημοσιοποίησε ο ΕΟΔΥ.
Για την Θεσπρωτία το ποσοστό ανέρχεται στο 2,31% για τη Άρτα στο 1,27, για το νομό Ιωαννίνων στο 0,72 και το υψηλότερο καταγράφεται στην Πρέβεζα καθώς φτάνει στο 2,75.
Ο μέσος όρος κρουσμάτων των τελευταίων επτά ημερών για το νομό Θεσπρωτίας υπολογίζεται σε 16,48 για το νομό Άρτας στο 7,86 για το νομό Ιωαννίνων στο 16,29 και για το νομό Πρέβεζας στο 21.
Join the Conversation