Share
Με έναν forward και ένα guard ενισχύεται η ΚΑΕ Παραμυθιά. Πρόκειται για τους Μπαζάκα Μάρκο 23 χρονών forward με ύψος 2.07 και Μακρή Μάριο 23 χρονών guard με ύψος 191.
Ο Μάρκος Μπαζάκας αγωνιζόταν με τα χρώματα του ΑΓΣΙ στην Β Εθνική κατηγορία και έχει αγωνιστεί επίσης στον Σπάρτακο Ιωαννίνων.
Ο Μάριος αγωνιζόταν με τα χρώματα του Καναλακίου στην Γ Εθνική κατηγορία και έχει αγωνιστεί επίσης στον ΠΑΣ Γιάννινα, Σπάρτακο και ομάδες του Αγρινίου.
Οι δύο παίκτες αναμένεται να δώσουν πολύτιμες βοήθειες στην προσπάθεια που κάνει η ομάδα μας φέτος για συμμετοχή στα play off του πρωταθλήματος της Α ΕΣΚΑΒΔΕ.
Join the Conversation