Πραγματοποιήθηκε από το Κέντρο Κοινότητας Δήμου Σουλίου, η διανομή ΒΥΣ, στους ωφελούμενους (158 οικογένειες) του προγράμματος «Επισιτιστικής και βασικής υλικής συνδρομής του ΤΕΒΑ» που είναι ταυτόχρονα και ωφελούμενοι του προγράμματος «Ελάχιστο Εγγυημένο Εισόδημα ( πρώην ΚΕΑ) » στο Δήμο Σουλίου.
Στη διανομή παρευρέθηκε ο αντιδήμαρχος Κοινωνικής πολιτικής και πολιτισμού κύριος Γεώργιος Ντάγκας .
Ευχαριστούμε θερμά τον κύριο Κωνσταντίνο Τζώρτζη TAXI BLACKVAN για την συνδρομή του στην διανομή των τροφίμων σε οικογένειες με αδυναμία μετακίνησης. Το κρεοπωλείο Θεόδωρος Κωτσης ” ΝΤΟΠΙΑ ΚΡΕΑΤΑ” για την συντήρηση του τυριού και τους εθελοντές Μαρία Κεφαλά, Ματίνα Ντουρντα, Βασίλειο Γκορεζη, Βασιλική Αναστασιου και την πρόεδρο του Γαρδικίου Θεοδώρα Σιολου για την συνδρομή τους.
Όλοι μαζί μπορούμε. Αρκεί μια μικρή πράξη από τον καθένα μας για να κάνει την διαφορά.
Join the Conversation