Share
Την νίκη που θα της δώσει την πολυπόθητη είσοδο στα playoff ανόδου, διεκδικεί το Σάββατο στις 17:30 η ΚΑΕ Παραμυθιά με αντίπαλο την Νικόπολη, δύο αγωνιστικές πριν την λήξη της κανονικής διάρκειας του πρωταθλήματος της ΑΕΣΚΑΒΔΕ.
Σε περίπτωση νίκης, η ομάδα της Παραμυθιά και οι Μολοσσοί παιρνουν τις δύο θέσεις για τα play off ενώ απο τον πρώτο ομιλά την τετράδα συμπληρώνουν η Δόξα Δράμας και η Ναύπακτος.
H διοίκηση της ομάδας, καλεί το φίλαθλο κοινο της πόλης, να γινει ο 6ος παιχτης της ομάδας, το Σάββατο στις 17:30 στο κλειστο γυμναστήριο Παραμυθιάς
Join the Conversation