Share
Ένα εξαιρετικό και πολύ όμορφο τουρνουά για κορίτσια γεννημένα από το 2009 έως και το 2012 διοργάνωσε την Μεγάλη Δευτερα η Ακαδημία Μπάσκετ του ΠΑΣ Γιάννινα στο Νέο Κλειστό Γυμναστήριο Ιωαννίνων.
Η ομάδα του Π.Α.Σ. Γιάννινα είχε την χαρά να φιλοξενήσει στο τουρνουά κορίτσια από τις ομάδες ΚΑΕ Παραμυθιά, ΑΓΣΙ, IBC και Άτλα και γεμίσει τα παιδικά πρόσωπα με χαμόγελα!
“Οφείλουμε να ευχαριστήσουμε και δημόσια το μέλος του ΔΣ των Ακαδημιών του Συλλόγου μας κ. Παπαδόπουλο Πέτρο για την άρτια διοργάνωση του σημερινού τουρνουά, την επί σειρά ετών συνεργάτιδα προπονήτρια των Ακαδημιών μας κα. Στάθη Βάσω και τη Διοίκηση του Νέου Κλειστού Γυμναστηρίου Ιωαννίνων για την παραχώρηση του γηπέδου!” αναφέρει σε σχετική ανακοίνωση ο ΠΑΣ Γιαννινα
Join the Conversation