Share
Διδακτική Επίσκεψη στους νερόμυλους Ριζού πραγματοποίησε το ΕΕΕΕΚ Παραμυθιάς οπου και περιηγήθηκε στο Λαογραφικό Μουσείο της περιοχής, στο πλαίσιο του Περιβαλλοντικού Προγράμματος “Παραδοσιακοί Οικισμοί – Πετρογέφυρα – Νερόμυλοι”, ενώ ξεναγήθηκε από την Παιδαγωγική Ομάδα του ΚΕ.ΠΕ.Α. Φιλιατών
Στη συνέχεια οι μαθητές και εκπαιδευτικοί του ΕΕΕΕΚ στο Κοκκινολιθάρι το Εκκλησάκι του Αγίου Μηνά.
Join the Conversation