Share
Ο σύλλογος γονέων και κηδεμόνων του Γυμνασίου Παραμυθιάς ευχαριστεί το δερματολογικό ιατρείο της κυρίας Κατερίνας Γαλάνη και το κρεοπωλείο του κυρίου Παύλου Λιάμη στο Γαρδίκι για τα γλυκίσματα που προσέφεραν για την Χριστουγεννιάτικη εκδήλωση που πραγματοποιήθηκε στην αίθουσα εκδηλώσεων του δήμου Σουλίου.
Επίσης ευχαριστούμε τον αντιδήμαρχο Παναγιώτη Παππά που σε συνεργασία με τον σύλλογο μας προσέφερε τα δώρα των μαθητών. Σας ευχόμαστε καλά Χριστούγεννα και καλή Πρωτοχρονιά με υγεία!!!
Join the Conversation