Όλοι οι υποψήφιοι στο Δήμο Σουλίου για τις εκλογές της Κυριακής

Λίστες

Για τις δημοτικές εκλογές της 8ης Οκτωβρίου 2023 ανακηρύχθηκαν οι παρακάτω συνδυασμοί υποψηφίων για το δήμο ΣΟΥΛΙΟΥ:

«ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΔΗΜ.Ο.Σ.)»

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ, ως υποψήφιος Δήμαρχος, ως υποψήφιοι, δε, δημοτικοί σύμβουλοι οι:

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ)
2. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΝΙΗΛ (ΔΑΝΟΣ) του ΣΤΑΥΡΟΥ (ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ)
3. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΘΩΜΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΑΧΕΡΟΝΤΑ)
4. ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ (ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ)
5. ΒΕΡΜΠΗ ΒΕΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ)
6. ΓΙΩΤΑΚΗ ΔΑΦΝΗ του ΦΩΤΙΟΥ (ΑΧΕΡΟΝΤΑ)
7. ΓΚΕΓΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΑΧΕΡΟΝΤΑ)
8. ΓΚΕΛΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ)
9. ΓΩΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ (ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ)
10. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ)
11. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ)
12. ΚΑΤΣΙΑΦΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΟΥΛΙΟΥ)
13. ΚΩΣΤΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΜΑΡΘΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΧΕΡΟΝΤΑ)
14. ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΔΟΝΑΤΟΥ (ΑΧΕΡΟΝΤΑ)
15. ΜΠΑΛΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΣΟΥΛΙΟΥ)
16. ΜΠΕΛΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ (ΦΑΝΗΣ) του ΕΚΤΩΡΑ (ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ)
17. ΜΠΟΛΩΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΧΕΡΟΝΤΑ)
18. ΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ (ΑΧΕΡΟΝΤΑ)
19. ΝΑΝΗ ΓΩΓΟΥ ΜΑΝΤΑΛΕΝΑ του ΘΩΜΑ (ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ)
20. ΝΤΑΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ (ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ)
21. ΝΤΑΦΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΥΛΟΥ (ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ)
22. ΝΤΟΥΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΑΧΕΡΟΝΤΑ)
23. ΝΤΡΙΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ)
24. ΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ (ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ)
25. ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ)
26. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΛΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ)
27. ΠΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΣΟΥΛΙΟΥ)
28. ΠΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΑΧΕΡΟΝΤΑ)
29. ΠΑΠΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΝΟΤΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ)
30. ΠΑΤΣΙΟΥΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ)
31. ΠΕΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ (ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ)
32. ΣΙΟΥΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ)
33. ΣΟΥΦΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ (ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ)
34. ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ)
35. ΤΖΑΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ)
36. ΤΖΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΤΑΝΟΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ)
37. ΤΟΥΛΟΥΠΗ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ)
38. ΤΣΟΥΜΕΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ)

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Γαρδικίου)

1. ΓΑΛΑΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΑΛΙΚΗ του ΔΟΝΑΤΟΥ
3. ΝΑΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΠΑΛΑΝΤΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
5. ΣΙΟΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
6. ΤΣΟΥΓΓΑΡΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Γκρίκας)

1. ΓΚΕΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΛΑΠΠΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΜΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
4. ΣΟΦΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Γλυκής)

1. ΒΑΣΙΑΔΗ ΕΛΕΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
2. ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΤΖΗΜΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΧΡΗΣΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ζερβοχωρίου)

1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΜΠΕΛΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΝΤΟΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΔΗΜΟΣ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
4. ΣΠΥΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Καρβουναρίου)

1. LUCA ΘΕΟΔΩΡΟΥ IRINA MIRELA του EUGEN
2. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
3. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
4. ΝΑΤΣΙΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΗΛΙΑ
5. ΧΑΝΤΖΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Καριωτίου)

1. ΜΠΕΖΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΣΙΩΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΤΑΧΙΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κρυσταλλοπηγής)

1. ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΓΚΟΝΤΟΡΑ ΑΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΜΟΥΣΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΝΤΟΥΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΠΑΝΤΑΖΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Νεοχωρίου)

1. ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ του ΕΥΡΙΣΘΕΝΗ
2. ΓΑΡΟΥΦΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3. ΚΗΤΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
4. ΚΩΤΣΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΑΙΜΙΛΙΟΥ
5. ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ξηρολόφου)

1. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΝΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
2. ΚΟΝΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΣΧΑΛΗ
3. ΛΙΑΡΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ
4. ΜΟΥΣΕΛΙΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΤΡΥΦΩΝΑ

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Παραμυθίας)

1. ΓΚΑΤΖΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΔΑΡΟΥΣΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΚΩΤΣΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΛΙΑΚΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
6. ΜΠΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7. ΠΑΠΠΑ ΑΘΗΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΡΑΠΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
9. ΤΑΧΙΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Προδρομίου)

1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΝΕΣΤΗ
2. ΒΑΡΒΕΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΤΣΙΩΤΑ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σκανδάλου)

1. ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
2. ΛΙΑΜΑ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
4. ΧΑΝΤΖΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Χόικας)

1. ΜΠΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΠΑΠΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
3. ΠΑΣΧΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αγίας Κυριακής)

1. ΚΟΥΤΟΥΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αμπελιάς)

1. ΜΟΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
2. ΜΠΑΤΣΙΟΣ ΔΟΝΑΤΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΠΑΠΠΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αυλοτόπου)

1. ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΣΠΥΡΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ελαταριάς)

1. ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καλλιθέας Σουλίου)

1. ΜΠΟΥΤΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κουκουλιών)

1. ΜΠΑΛΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Παγκρατών (Παγκρατίου))

1. ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΩΜΑ

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πέντε Εκκλησιών)

1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
2. ΜΠΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πετουσίου)

1. ΧΟΒΟΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πετροβίτσας)

1. ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πλακωτής)

1. ΑΗΔΟΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πολυδρόσου)

1. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Σαλονίκης)

1. ΠΑΣΧΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Σαμονίδας)

1. ΠΑΠΠΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΤΟΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
3. ΤΟΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Σεβαστού)

1. ΚΑΛΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΤΑΧΙΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΥΛΟΥ

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Τσαγγαρίου)

1. ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Φροσύνης)

1. ΤΟΥΛΟΥΠΗΣ ΑΡΣΕΝΙΟΣ του ΝΑΠΟΛΕΟΝΤΑ

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Χρυσαυγής)

1. ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΝΤΑΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ψάκας)

1. ΔΗΜΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ

 


 

«ΝΑΙ ΓΥΡΙΖΟΥΜΕ ΣΕΛΙΔΑ» 

ΝΤΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΖΩΗ, ως υποψήφιος Δήμαρχος, ως υποψήφιοι, δε, δημοτικοί σύμβουλοι οι:

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΠΑΥΛΟΥ (ΑΧΕΡΟΝΤΑ)
2. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΣΤΡΑΧΑΝ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ)
3. ΑΛΕΞΙΟΥ ΝΤΟΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΟΥΛΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ)
4. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ)
5. ΓΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ)
6. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ (ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ)
7. ΓΚΕΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΧΕΡΟΝΤΑ)
8. ΓΚΟΡΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ)
9. ΔΗΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ)
10. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ)
11. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ)
12. ΚΑΓΚΙΟΥΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ)
13. ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ)
14. ΚΑΤΣΙΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ (ΤΕΛΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ)
15. ΚΟΛΕΤΣΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ (ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ)
16. ΚΟΝΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ)
17. ΚΟΣΙΩΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ)
18. ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΧΕΡΟΝΤΑ)
19. ΛΑΜΠΡΟΥΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ)
20. ΛΙΟΛΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ (ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ)
21. ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ (ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ)
22. ΜΑΤΣΗΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ (ΝΑΚΟΣ) του ΝΑΚΟΥ (ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ)
23. ΜΟΥΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ)
24. ΜΠΑΛΛΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΣΟΥΛΙΟΥ)
25. ΜΠΑΡΜΠΑ ΕΥΑΝΘΙΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ (ΕΥΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ)
26. ΜΠΑΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ (ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ)
27. ΜΠΙΛΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ (ΑΧΕΡΟΝΤΑ)
28. ΜΠΙΛΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΑΧΕΡΟΝΤΑ)
29. ΜΠΟΛΟΣΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΘΩΜΑ (ΣΟΥΛΙΟΥ)
30. ΜΠΟΛΩΣΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΜΙΧΑΗΛ (ΣΟΥΛΙΟΥ)
31. ΜΠΟΥΣΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΧΕΡΟΝΤΑ)
32. ΝΑΣΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ)
33. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΩΜΑΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ)
34. ΠΑΠΠΑ ΜΑΣΤΟΡΑ ΛΑΜΠΡΙΝΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ (ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ)
35. ΠΛΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ (ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ)
36. ΣΑΚΑΡΕΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΗΛΙΑ (ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ)
37. ΣΙΟΥΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ)
38. ΣΙΩΧΟΥ ΧΑΣΟΜΕΡΑ ΙΓΝΑΤΙΑ (ΝΑΝΤΙΑ) του ΣΩΤΗΡΙΟΥ (ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ)
39. ΣΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΑΧΕΡΟΝΤΑ)
40. ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ)
41. ΤΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΑΒΡΙΗΛ (ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ)
42. ΦΙΛΗ ΠΑΣΧΑΛΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ)
43. ΦΟΥΝΤΑΣ ΒΛΑΣΙΟΣ του ΗΛΙΑ (ΑΧΕΡΟΝΤΑ)
44. ΦΟΥΡΚΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ)
45. ΧΑΝΤΖΑΡΑ ΟΛΓΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΧΕΡΟΝΤΑ)
46. ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ)
47. ΧΡΗΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΜΗΤΑΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΧΕΡΟΝΤΑ)
48. ΧΡΗΣΤΟΥ ΝΤΟΥΚΑ ΜΑΙΡΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ)

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Γαρδικίου)

1. ΓΚΕΓΚΑ ΑΛΕΞΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΛΑΠΠΑ ΧΑΙΔΩ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΜΙΝΗ ΣΟΦΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
4. ΝΤΑΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
5. ΝΤΡΙΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
6. ΠΑΝΟΥ ΜΑΡΤΙΝΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
7. ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
8. ΤΣΟΥΓΓΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Γκρίκας)

1. ΓΚΟΤΖΑΜΑΝΗΣ ΔΟΝΑΤΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
2. ΚΟΡΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
3. ΜΟΥΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΠΑΣΧΟΥ ΣΟΦΙΑ της ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ
5. ΤΣΕ ΕΙΡΗΝΗ του ΦΩΤΙΟΥ
6. ΤΣΟΚΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Γλυκής)

1. ΜΠΟΛΩΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
3. ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ
4. ΠΑΠΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
5. ΤΑΧΙΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6. ΦΩΤΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ζερβοχωρίου)

1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
2. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΜΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΦΩΤΙΟΥ
4. ΜΠΙΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΝΤΟΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
6. ΤΟΣΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΛΟΥΙΖΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Καρβουναρίου)

1. ΓΡΙΒΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
2. ΛΕΚΚΑ ΜΕΛΙΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
3. ΠΑΠΠΑ ΑΡΙΣΤΟΥΛΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
4. ΠΑΠΠΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΠΑΠΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΤΣΑΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
7. ΧΑΝΤΖΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Καριωτίου)

1. ΚΑΤΣΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
2. ΚΟΝΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΜΟΥΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΜΗΝΑ
4. ΣΙΩΧΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΗΛΙΑ
5. ΤΣΙΓΓΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
6. ΦΑΤΣΙΟΥ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κρυσταλλοπηγής)

1. ΓΚΟΝΤΟΡΑ ΜΑΡΕΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
2. ΝΤΡΙΤΣΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΠΑΣΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
4. ΠΑΣΧΟΥ ΒΙΟΛΕΤΑ του ΦΩΤΙΟΥ
5. ΤΣΙΟΛΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΡΙΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Νεοχωρίου)

1. ΚΑΣΤΡΙΚΑ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
2. ΜΠΕΛΛΟΥ ΝΑΝΤΙΑ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ
3. ΜΠΟΥΡΜΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΠΑΠΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5. ΤΑΤΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6. ΤΖΟΒΑΡΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
7. ΤΖΩΡΤΖΗ ΟΛΓΑ του ΦΩΤΙΟΥ

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ξηρολόφου)

1. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΕΡΙΚΛΗ
2. ΕΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝ (ΦΩΝΤΑΣ) του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
3. ΜΩΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΝΤΑΓΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
5. ΣΚΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
6. ΨΕΥΤΟΓΚΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Παραμυθίας)

1. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
2. ΖΟΡΚΑΔΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ (ΕΦΗ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
3. ΚΑΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
4. ΚΕΦΑΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
5. ΚΟΚΟΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΡΟΛΙΝΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
6. ΚΟΥΡΤΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ (ΒΛΑΝΤΟ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7. ΚΩΛΕΤΣΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8. ΛΩΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
9. ΜΑΡΚΟΥ ΟΛΓΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
10. ΜΠΕΛΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΡΗΓΑ
11. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΓΙΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
12. ΣΕΡΜΠΗ ΝΤΡΙΤΣΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
13. ΤΖΕΛΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Προδρομίου)

1. ΒΑΡΒΕΡΗ ΑΝΝΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΔΗΜΟΥ ΑΝΘΙΜΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
3. ΖΥΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΜΟΥΚΑ ΣΟΦΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΠΕΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6. ΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σκανδάλου)

1. ΓΚΟΥΓΙΑ ΔΑΝΑΗ του ΧΑΡΙΤΩΝΑ
2. ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ
3. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΚΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
4. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ
5. ΤΣΑΛΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ
6. ΧΑΝΤΖΑΡΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΗ

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Χόικας)

1. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
2. ΜΠΕΛΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ
3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΤΣΕΠΑ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΤΕΡΝΕΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΧΡΗΣΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αγίας Κυριακής)

1. ΡΑΠΤΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΣΑΚΑΡΕΛΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΦΙΛΛΙΠΟΥ

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αμπελιάς)

1. ΑΛΕΞΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
2. ΓΚΟΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΤΣΙΓΓΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αυλοτόπου)

1. ΝΤΑΓΚΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
2. ΤΣΟΥΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ελαταριάς)

1. ΠΑΡΓΑΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΗ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καλλιθέας Σουλίου)

1. ΖΥΛΗΣ ΧΑΡΙΣΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
2. ΤΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κουκουλιών)

1. ΓΙΩΤΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2. ΓΚΟΤΖΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Παγκρατών (Παγκρατίου))

1. ΜΑΡΚΟΥ ΞΑΝΘΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΡΙΖΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πέντε Εκκλησιών)

1. ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πετουσίου)

1. ΠΑΠΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πετροβίτσας)

1. ΚΑΛΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πλακωτής)

1. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πολυδρόσου)

1. ΜΑΡΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Σαλονίκης)

1. ΚΑΤΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Σαμονίδας)

1. ΤΟΚΑ ΦΛΩΡΕΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΤΟΚΑΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ του ΧΑΡΙΣΗ
3. ΤΟΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Σεβαστού)

1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
2. ΛΑΜΠΡΟΥΣΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Τσαγγαρίου)

1. ΤΣΙΠΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΓΓΕΛΟΣ) του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Φροσύνης)

1. ΜΠΙΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΝΤΟΚΟΥ ΝΑΥΣΙΚΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Χρυσαυγής)

1. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ψάκας)

1.ΔΗΜΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΛΟΥΚΑ
2.ΤΣΙΑΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ


 

«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΣΟΥΛΙΟΥ»

ΜΠΡΕΣΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ, ως υποψήφιος Δήμαρχος, ως υποψήφιοι, δε, δημοτικοί σύμβουλοι οι:

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΧΕΡΟΝΤΑ)
2. ΒΛΑΧΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΑΧΕΡΟΝΤΑ)
3. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΥΣΗΙΔΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ)
4. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΝΙΤΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ)
5. ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ)
6. ΛΙΑΚΟΥ ΜΕΛΙΝΑ του ΠΑΥΛΟΥ (ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ)
7. ΜΑΝΤΗ ΜΠΑΞΕΒΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ (ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ)
8. ΜΑΡΕΤΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ)
9. ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΑΡΣΕΝΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ)
10. ΜΠΕΛΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ (ΣΟΥΛΙΟΥ)
11. ΜΠΟΥΡΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ συζ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΧΕΡΟΝΤΑ)
12. ΝΙΚΟΥ ΙΑΣΩΝ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΑΧΕΡΟΝΤΑ)
13. ΝΙΚΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ)
14. ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ)
15. ΣΙΑΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΘΩΜΑ (ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ)
16. ΤΖΑΚΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ (ΜΑΤΙΝΑ) του ΙΩΑΝΝΗ (ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ)
17. ΤΖΟΥΡΤΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ)
18. ΤΟΚΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ)
19. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ)
20. ΧΡΗΣΤΟΥ ΗΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ)
21. ΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΘΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ)

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Γαρδικίου)

1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΙΒΙΑΝ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
2. ΖΟΥΜΠΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
4. ΤΣΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Γλυκής)

1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
2. ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ (ΓΟΥΛΑΣ) ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Καρβουναρίου)

1. ΜΑΡΕΤΑ ΕΛΕΝΗ συζ. ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
2. ΜΠΟΛΟΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΒΛΑΣΙΟΥ
3. ΣΠΥΡΟΥ ΠΑΥΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κρυσταλλοπηγής)

1. ΜΠΡΕΣΤΑ ΗΡΩ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΜΩΚΟΥ ΜΗΛΕΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ
3. ΤΖΟΥΡΤΖΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Νεοχωρίου)

1. ΚΩΤΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΜΑΡΚΟΥ
2. ΚΩΤΣΗΣ ΧΑΡΙΣΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
3. ΜΑΡΕΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΤΙΤΟΥ

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ξηρολόφου)

1. ΖΗΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΚΑΛΥΒΑ ΑΥΓΟΥΛΑ συζ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
3. ΣΠΥΡΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Παραμυθίας)

1. ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ (ΛΙΛΑ) του ΣΤΑΥΡΟΥ
2. ΛΟΥΑΛΙ ΣΑΪΝΤ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ του ΚΡΙΣΤΟΦ
3. ΜΗΤΣΙΩΝΗ ΟΛΥΜΠΙΑ (ΟΛΙΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΜΠΑΖΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΜΠΑΞΕΒΑΝΟΥ ΡΟΔΑΝΘΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
6. ΜΠΡΕΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
7. ΠΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΤΣΙΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Προδρομίου)

1. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΜΠΟΤΣΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΣΙΩΖΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σκανδάλου)

1. ΒΙΚΤΩΡΑΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΜΑΡΕΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΤΙΤΟΥ
3. ΝΤΡΙΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΚΟΣΜΑ

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αγίας Κυριακής)

1. ΚΑΤΣΙΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αμπελιάς)

1. ΛΑΜΠΡΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΘΩΜΑ
2. ΜΠΟΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αυλοτόπου)

1. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Παγκρατών (Παγκρατίου))

1. ΜΑΝΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πέντε Εκκλησιών)

1. ΓΟΥΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πετροβίτσας)

1. ΠΑΠΠΑΣ (ΓΙΩΤΑΚΗΣ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πλακωτής)

1. ΑΗΔΟΝΗ ΑΘΗΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Σαλονίκης)

1. ΜΑΡΕΤΑΣ ΤΙΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Σεβαστού)

1. ΚΑΛΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΧΡΗΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΗΛΙΑ

Δήμος Σουλίου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Χρυσαυγής)

1. ΘΕΟΤΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

In this article

Join the Conversation


error: Content is protected !!