Share
Στις 19 Φεβρουαρίου, ημέρα Κυριακή και ώρα 12:00 ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του 1ου Δημοτικού Σχολείου Παραμυθιάς διοργανώνει αποκριάτικο Παιδικό Πάρτι (Μασκέ) για μικρούς και μεγάλους στο Κέντρο Στάδιο Παλλάς (αεροδρόμιο Παραμυθιάς) με πολλές εκπλήξεις: Μάγους, διασκεδαστές, Ζογκλέρ και Ξυλοπόδαρους!
Η είσοδος είναι 5€ κατ’ άτομο και περιλαμβάνει γεύμα και αναψυκτικό. Στο τέλος θα κληρώσουμε ένα ποδήλατο με τον αριθμό που αναγράφεται στο εισιτήριο!
Join the Conversation