1.Η ομάδα «Παραμυθιά» αποτελούμενη από τους αθλητές Τσίπη Άρη, Γεωργίου Αθανάσιο, Αναστασόπουλο Μιχάλη, Μπολώση Δονάτο και Γαλανόπουλο Χρίστο, που ολοκλήρωσε τον αγώνα σε χρόνο 12:38:47.
2.Η ομάδα «Fifth Element» αποτελούμενη από τους αθλητές Τζουμάκα Βασίλη, Τζουμάκα Γρηγόρη, Καλογήρου Μάρα, Μπενέκο Αλέξανδρο και Αναστασίου Αλέξανδρο, που ολοκλήρωσε τον αγώνα σε χρόνο 13:16:47.
3.Η ομάδα «AFAR» αποτελούμενη από τους αθλητές Λάμπρου Αλέξανδρο, Πράσο Δημήτριο, Δούλη Μάριο (ο οποίος έτρεξε δυο σκέλη), και Παπαϊωάννου Γεώργιο, που ολοκλήρωσε τον αγώνα σε χρόνο 14:02:11.
Αξίζει να σημειωθεί η προσπάθεια των αθλητών Μπαλατσού Ευάγγελου και Γκόλια Αθανάσιου της ομάδας «Πυροσβεστική» οι οποίοι κάλυψαν όλη την απόσταση των 103.2 χιλιομέτρων, σε περίπου 17 ώρες, και τερμάτισαν καταχειροκροτούμενοι στις 22:45, αφού ξεκίνησαν από το Αθαμάνιο περίπου δύο ώρες πριν την εκκίνηση του αγώνα
Join the Conversation